Rejestracja Zaloguj się
20Bet Bonus Urodzinowy

20Bet Bonus Urodzinowy

Zaloguj się na Swoje Konto w Urodziny i Odbierz Bonus

18+ T&C apply | begambleaware.org | Play Responsibly

22Bet Bonus Urodzinowy dla Polaków

Użytkownicy portalu 22Bet mogą liczyć na coroczny ekskluzywny bonus z okazji ich urodzin. Dodatkowy prezent jest uzależniony od daty urodzin podanej podczas rejestracji. Kiedy nadejdzie odpowiednia pora, portal automatycznie przyzna możliwość aktywacji bonusu, o czym powiadamia na samej stronie internetowej oraz z wykorzystaniem wiadomości e-mail. O swoich urodzinach raczej nie da się zapomnieć, ale 22Bet i tak przypomni Ci, że masz możliwość odebrania specjalnego bonusu.

22Bet Bonus

Jak Zdobyć Bonus?

Jak Prezentuje Się Bonus Urodzinowy?

Jak przystało na darmową promocję, nie należy spodziewać się ogromnej kwoty bonusowej, a raczej czegoś symbolicznego. W przypadku premii urodzinowej to 500 punktów bonusowych, które można wymienić na 5 euro bonusu na zakładach sportowych lub 50 darmowych spinów. Oczywiście nikt nie wymaga, żeby je natychmiast wykorzystać. Dlatego mogą po prostu zasilić saldo punktów bonusowych, żeby wykorzystać je w późniejszym czasie, kiedy już uzbiera się konkretną, wyższą sumę.

W Jaki Sposób Mogę Odebrać 22Bet Bonus Wesołych Świąt?

To specyficzny rodzaj oferty, która standardowo jest zablokowana niemal przez cały rok. W dniu urodzin 22Bet przyśle odpowiednie powiadomienie i kliknięcie go, pozwoli na aktywowanie bonusu.
Proces aktywacji bonusu urodzinowego prezentuje się następująco:

  1. Zalogowanie się na konto 22Bet.
  2. Przejście do powiadomień (ikona dzwoneczka na górnym pasku).
  3. Wybór informacji o aktywowanym bonusie urodzinowym.
  4. Przejście do oferty i aktywowanie bonusu.

Premia w postaci 500 punktów bonusowych zostanie dopisana do salda konta i można ją wykorzystać według własnego uznania.
Warto tutaj zaznaczyć, że odbiór bonusu jest związany z danymi osobowymi podanymi podczas rejestracji. Dlatego uczula się, żeby zawsze podawać poprawne dane. Jeżeli weryfikacja użytkownika wykaże, że podana data urodzin jest nieprawdziwa, to nie tylko bonus urodzinowy nie będzie dostępny, ale całe konto może zostać zablokowane.

Czym Są Punkty Bonusowe 22Bet Polska?

Punkty bonusowe portalu 22Bet to wewnętrzna „waluta”, dzięki której można kupować inne premie za zdobyte w różny sposób punkty. Serwis umożliwia gromadzenie ich na wiele różnych sposobów, które najczęściej są powiązane z promocjami i specjalnymi wydarzeniami. Gracz, bawiąc się w kasynie i na zakładach sportowych oraz biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach specjalnych, gromadzi punkty, które są dopisywane do jego salda. Nie można ich bezpośrednio wymienić na pieniądze, ale można dzięki nim wygrać prawdziwe nagrody.

Wystarczy przejść do sekcji „SKLEP”, która jest dostępna z poziomu bonusów lub ustawień konta i wybrać interesujący bonus. Dostępnych jest wiele dodatków, które zaczynają się już od stu i kończą na kilkunastu tysiącach punktów.

Warunki Użytkowania Bonusu Urodzinowego

22Bet bonus na Twoje urodziny to specyficzny rodzaj promocji, który bezpośrednio nie zapewnia żadnej konkretnej premii. To od użytkownika zależy, jaki bonus wybierze. Mimo wszystko dodatek urodzinowy został objęty konkretnymi warunkami użytkowania, z którymi warto się zapoznać.
Najistotniejsze zapisy regulaminu bonusu urodzinowego przedstawiają się następująco:

  • użytkownik musi mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail
  • dane użytkownika powinny być całkowicie wypełnione
  • adres e-mail oraz numer telefonu powinny być zweryfikowane
  • konto nie może być objęte żadnym statusem ograniczenia
  • gracz musi wyrazić zgodę na udział w programie
  • oferta jest przeznaczona wyłącznie dla aktywnych graczy

Pominięcie lub niedopełnienie któregokolwiek z powyższych zapisów może skutkować anulowaniem promocji.

Zdobądź Bonus

Często Zadawane Pytania