Rejestracja Zaloguj się
22Bet Piątkowy Bonus

22Bet Piątkowy Bonus

Zdobądź Specjalny Bonus Pieniężny w Każdy Piątek

18+ T&C apply | begambleaware.org | Play Responsibly

Recenzja Piątkowego Bonusu

Operator zakładów sportowych 22Bet postawił na bardzo interesującą ofertę odnawialną dla wszystkich tych, którzy wykorzystali swój bonus powitalny. Powszechnie uważa się, że oferta na start w serwisach tego typu jest najlepsza i dalsze promocje są znacznie gorsze pod względem kwot i warunków użytkowania. Trzeba jednak przyznać, że 22Bet stanął na wysokości zadania i zaoferował swoim odbiorcom bardzo dobry odnawialny bonus od depozytu.

Dzięki temu wszyscy ci gracze, którzy wykorzystali swój bonus nas start, mogą spać spokojnie i bawić się dalej z kolejnymi premiami, działającymi na niemal identycznych zasadach. Jedynym ograniczeniem jest to, że można go odebrać raz w tygodniu – w piątek.

22Bet Bonus

22Bet Piątkowy Bonus

Czym Jest Bonus Odnawialny?

To klasyczna premia związana z depozytem na portalu 22Bet. Wystarczy zrealizować wpłatę i po jej zaksięgowaniu można liczyć na stosowny dodatek pieniężny. W tym przypadku można liczyć tak samo na 100% wpłaty, ale z maksymalnym progiem wynoszącym 400 zł. Oznacza to, że dla wszystkich tych, którzy nie zamierzają przekraczać tej granicy, Piątkowy Reload praktycznie niczym nie różni się od oferty powitalnej. Osoby, które chcą wykorzystać maksymalną wartość oferty, odczują nieznaczną różnicę.

Wszystkie środki przyznane w ramach promocji zostaną dodane do salda bonusowego. Oznacza to, że będą objęte przez konkretne 22Bet Piątkowy Reload warunki użytkowania, zanim użytkownik będzie mógł zrobić z nimi, co mu się podoba.

Jak Można Odebrać Piątkowy Reload W Polsce?

Odbiór promocji jest bardzo podobny do aktywacji oferty powitalnej. Jako że mowa o premii związanej z depozytem, należy przejść typowy schemat działania:

 1. Rejestracja konta.
 2. Wykorzystanie oferty powitalnej.
 3. Zrealizowanie depozytu, przypisując do niego promocję Piątkowy Reload.
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty w 22Bet premia zostaje przyznana na saldo bonusowe.

Od tego momentu użytkownik może już swobodnie obstawiać zakłady zgodnie z warunkami bonusu. Najistotniejsze jest to, że w przeciwieństwie do premii powitalnej, z tej oferty można korzystać wielokrotnie. Jeżeli dla kogoś aktualnie nie jest dostępna, to nic straconego – wystarczy zaplanować kolejny depozyt na następny piątek.

Jak Mogę Wykorzystać 22Bet Reload Bonus?

Jak już zostało wspomniane, promocja działa na bardzo podobnych zasadach, co oferta dla nowych graczy. Dlatego, jeżeli już ją wykorzystałeś, to w tym przypadku z pewnością również sobie poradzisz.

W momencie, kiedy konto bonusowe zostanie zasilone, można przejść do obstawiania zakładów. W tym przypadku niezwykle istotne jest, żeby ściśle przestrzegać zasad wyznaczonych przez regulamin promocji.

Kupon powinien składać się przynajmniej z trzech wydarzeń, których kurs nie będzie mniejszy niż 1,4. W ten sposób należy trzykrotnie obrócić otrzymaną kwotą, aż zostanie przeniesiona do ogólnego salda pieniężnego. Dopiero wtedy pojawi się możliwość wypłacenia otrzymanych środków lub wykorzystania w dowolny inny sposób w obrębie 22Bet. Ten schemat wykorzystania promocji można realizować co tydzień.

Warunki Użytkowania Piątkowego Bonusu Dla Polaków

Zanim ktokolwiek sięgnie po cotygodniowy reload bonus u bukmachera 22Bet, powinien zawsze zajrzeć do regulaminu oferty. Nawet jeżeli już wcześniej z niej korzystał, ponieważ warunki z czasem mogą ulec zmianie. Regulamin zawsze jest bezpośrednio dołączony do promocji i wystarczy poświęcić kilka chwil, żeby się z nim zapoznać. Wszystkich zapisów jest bardzo dużo, więc skupimy się na tych kluczowych, które warunkują atrakcyjność promocji.

Najistotniejsze 22Bet Piątkowy Reload zasady prezentują się następująco:

 • minimalna kwota wpłaty to 1 euro (lub równowartość w innej walucie)
 • przelicznik depozytu do otrzymanego bonusu wynosi 100% (1:1)
 • maksymalna kwota premii, jaką można uzyskać, to 400 zł
 • bonus należy trzykrotnie obrócić na kuponach zawierających trzy zdarzenia o minimalnym kursie, wynoszącym 1,4
 • premia jest ważna przez 24 godziny, po czym pozostałe środku zostają anulowane
 • bonus można wykorzystać wyłącznie na zakładach sportowych
 • zakłady zwrócone nie są wliczane do warunku obrotu

Po bardziej szczegółowe warunki użytkowania cotygodniowej oferty warto zajrzeć bezpośrednio do promocji.

Jak Mogę Wypłacić Bonus Odnawialny?

Żeby umożliwić sobie wypłacenie bonusu odnawialnego u bukmachera 22Bet, należy wypełnić warunki obrotu. Premia ma wymóg trzykrotnego obrotu na kuponach akumulowanych z obowiązkiem wystąpienia trzech zdarzeń o kursach minimalnych, wynoszących 1,4.

W praktyce oznacza to, że jeżeli ktoś odbierze 100 zł, to suma zakładów spełniająca ten warunek wynosi 300 zł. Dlatego po złożeniu na przykład sześciu zakładów o 50 zł, wszystkie wygrane zostaną przeniesione do salda głównego.
Sama wypłata wygranych to po prostu przejście do sekcji bankowości i zrealizowanie wypłaty.

Zdobądź Bonus

Często Zadawane Pytania